Nejnovější příspěvky

Lidé v našem sdružení…

Jsme skupina lidí, kteří mají stejný pocit, že je potřeba přestat jen nečinně přihlížet a nadávat, ale začít konkrétně něco dělat.

PaedDr. Miroslav Káninský  (*1960)

Předseda a lídr spolku.
FTVS UK, původním povoláním pedagog (trenér). V současné době místní podnikatel.
Mým cílem je vytvořit dobré podmínky pro prosperitu Poděbrad a lepší životní standard pro všechny spoluobčany.
Zasadím se o zpřehlednění bytové situace ve městě, snížení byrokracie a transparentnost veřejných zakázek města.


Ing. Miroslav Holas (*1962)

VŠE. OSVČ od roku 1993.
Motto: Neslibuji, ale pracuji pro město. Většina z nás, obyvatel Poděbrad, by chtěla žít v čistém a fungujícím městě, městě plném prosperujících obchodů a služeb, spokojených občanů, kteří se setkávají s milými úředníky na radnici, popřípadě téměř vše, co je pro ně důležité, jsou schopni vyřídit elektronickou komunikací. Pokud občané už nejsou schopni si sami pomoci, je tady od toho město, které by to mělo a musí umět! Rád bych tomu byl společně s Vámi nápomocen.


RNDr. Miloš Mikolanda (*1962)

Geofyzik, Přírodovědecká fakulta Univerzity Karlovy Praha.
Moje znalosti a zkušenosti ve prospěch Poděbrad a jeho občanů. „Hlavní město je to, ve kterém žijeme. Naše Poděbrady. Náš slib.”

 

 


Richard Vejstrk (*1953)

SPŠ elektrotechnická v Liberci, od r. 1973 v Poděbradech, OSVČ. Zastupitelé by měli mít na mysli řízení a zvelebování našeho města. Politikaření do práce zastupitelstva na tak malém městě vůbec nepatří. A v tomto případě je jedno, jestli jste v koalici a „vládnete“ (spravujete), nebo v opozici a kontrolujete. Všichni jsou zvolení proto, aby pracovali pro občany města a pro město samotné. Ne proto, aby se předváděli a negovali vše co navrhne ten druhý, přestože jde o dobrý nápad.


Mgr. Lucie Slauková, (*1973)

FFUK, projektová manažerka, Otevřená společnost, o.p.s. Praha. Proč kandiduji? Chci, aby se Poděbrady staly moderním středoevropským kulturním městem bez komplexů. Chci, aby Poděbrady byly vstřícné a přátelské ke všem generacím, aby chránily to, kvůli čemu je máme rádi, své zelené plochy, překrásnou prvorepublikovou architekturu a podporovaly ekologické způsoby dopravy. Chci, aby na radnici byli lidé, kteří berou svou práci jako službu veřejnosti.


Radek Bulíř (*1977)

OSVČ, grafik.
Od narození se o mě starali rodiče, od plnoletosti jsem se o sebe staral sám, od svatby se starám o svoji rodinu.
Nyní se chci starat i o Naše Poděbrady.
Přestaňme v Poděbradech jen bydlet, začněme zde žít.

 


Jiří Málek (*1968)

SPŠ strojní Kolín.
Jednatel firmy, strojírenství a kovovýroba.
Moto: slušnost a otevřenost. Investice nejen do centra města, ale i do okrajových částí Poděbrad, jako Velké Zboží, Polabec. Důsledná kontrola plnění před převzetím díla u veřejných zakázek. Zlepšení podnikatelského prostředí.


Zdeněk Jirsák (*1966)

SPŠ Elektrotechnická Pardubice, vedoucí TSMP.
Žijeme v Poděbradech a chceme, aby zde žily i naše děti.
Pro prosperitu Poděbrad je nutno efektivněji využívat veškerých dostupných finančních zdrojů podporujících nové smysluplné projekty, které by současně podpořily zaměstnanost našich spoluobčanů i místních živnostníků. Jako místopředseda FK Bohemia Poděbrady, chci rovněž podporovat zlepšení podmínek k využití volnočasových aktivit nejenom občanů Poděbrad.


Luboš Černý

Jsem bývalý vrcholový sportovec a v současné době se věnuji
trenérské činnosti.
Rád bych se podílel na sportovních aktivitách v našem městě.
Jako podnikatel vidím, že je potřeba zvedat prestiž našeho města, aby neupadal turistický ruch ze kterého město profituje a tak dal pracovní příležitosti našim občanům a obchodní prosperitu našim podnikatelům.


Pavel Bažant (*1970)

Podnikatel, ekonom. Vždy jsem se snažil politice vyhýbat a věnovat se především svému podnikání. Nabídku kandidovat od této skupiny poděbradských občanů jsem ale nemohl odmítnout a jsem ochoten přiložit ruku k dílu.

 

 


Jaroslav Formánek (*1959)

FTVS UK obor TV a sport-metodika a specializace trenérství triatlon. Učitel tělesné výchovy a trenér.
Rád bych viděl Poděbrady, jako žijící a prosperující město, ve kterém žijí jeho společensky aktivní občané. Toho lze dosáhnout nejen transparentností ve vedení města a jeho úředníků, ale i větší možností občanů se vyslovit k závažným rozhodnutím. To se týká i oblasti sportu a volnočasových aktivit v Poděbradech, tedy v oblasti, v které se profiluji nejen profesionálně, ale i jako člen Sportovní komise v Poděbradech.